Menu

Inwestor Kępno: Konkurs wiedzy ekologicznej 18-11-2013

INWESTOR-KĘPNO - Konkurs wiedzy ekologicznej

 

Inwestor-Kępno Sp. z o. o. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wiedzy ekologicznej organizowanym w ramach realizacji Projektu pt. „Modernizacja systemu gospodarki odpadami na terenie południowej Wielkopolski oraz części powiatu Oleśnickiego”, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

        Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży  ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Gminy Baranów, Gminy Bralin, Gminy Doruchów, Gminy Dziadowa Kłoda, Gminy Kępno, Gminy Łęka Opatowska, Gminy Międzybórz, Gminy Oleśnica, Miasta Oleśnica, Gminy Perzów, Gminy Rychtal, Gminy Syców, Gminy Trzcinica. Konkurs zostanie przeprowadzony osobno dla szkół podstawowych klas I-III, szkół podstawowych  klas IV-VI, gimnazjów oraz szkół średnich. Konkurs składał się będzie z trzech etapów gminnego, powiatowego i finałowego.

            Za zajęcie  I, II i III miejsca na każdym z etapów konkursu wiedzy ekologicznej zostaną ufundowane dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Za zajęcie I miejsca w finale czeka tablet, za zajęcie II miejsca - konsola do gier, za zajęcie III miejsca – urządzenie wielofunkcyjne.  

Regulamin konkursu wiedzy ekologicznej znajduje się na stronie: www.zzo-olszowa.pl/images/pliki/Regulamin%20Konkursu%20Wiedzy%20Ekologicznej.pdf

 

  

Więcej informacji o Projekcie znajduje się na stronie: www.zzo-olszowa.pl

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI

 

 

Autor:
Data utworzenia: 18-11-2013 11:18:04
Data edycji: 18-11-2013 11:18:04